Sprchové žľaby pre kameninu a mramor

blog-rost-lin02

Sprchový žľab LINEARIS Comfort

Nemecká firma KESSEL AG rozšírila ponuku sprchových žľabov LINEARIS Comfort o jedinečné riešenie - s nastaviteľnou výškou rámu.

 

 

 

 

 Príruba i samotné teleso žľabu zostávajú súčasťou betónového poteru, výškovo nastaviteľný je iba rám s nerezovým roštom.

Riešenie výrobcu KESSEL umožňuje výškové nastavenie stredového rámu oproti prírube v rozsahu 9 - 22 mm. A je vhodné pre použitie hlavne kameniny a mramoru na podlahu kúpeľne.

 

Otočný celonerezový rošt

Nerezový dizajnový rošt je otočný a buďto bude opticky zladený s keramikou podlahy - priamo vyplnený dlažbou alebo zostane viditeľný a presvedčí Vás svojou optikou roštu vyrobeného z nerezovej ocele. Svojim dizajnom vytvára nové možnosti v modernej kúpeľni.

Ďalšou veľmi dôležitou výhodou je jeho prietok:
Konštrukcia žľabu LINEARIS Comfort si Vás získa vysokým  odtokovým prietokom od 60 l/min bez prahu až  72 l/min s 10 mm prahom.  
Stavebná výška je nastaviteľná na výškovom podstavci.

Žľaby s menovitou svetlosťou výtoku DN 50 sa vyrábajú v dĺžkach od 750 až do 1 150 mm. 

Vysokú čistotu a hygienu v kúpeľni zabezpečuje kompozitný materiál ABS, z ktorého je žľab vyrobený. Žľab sa dodáva vrátane nerezového roštu AISI 304 s nerezovým orámovaním na žľabe. Dizajn je nádherný a úchvatný zároveň.

Vhodné použitie pre zaťaženie K3 (300 kg) je riešením v každej bezbariérovej kúpeľni.