Lákavý dizajn štrbinového sprchového žľabu LINEARIS Compact / Comfort

blog-linearis-compact-025_____k__pia

Udržať čistotu a poriadok je veľmi náročné nielen v dome, ale hlavne v kúpeľni, kde je vlhké prostredie. Tu sa vyskytuje aj zvýšený výskyt rôznych plesní. A plesne poškodzujú nielen materiály a steny obytných priestorov, ale taktiež majú negatívny vplyv na ľudské zdravie. Preto treba dbať dôraz na voľbu správnych zariadˇovacích predmetov aj pri sanite a všetkého, čo do kúpeľne patrí. 

 

 

 

 

 

 

Firma KESSEL AG vyrába sprchové žľaby LINEARIS Compact / LINEARIS Comfort s kompozitného materiálu ABS. Ten je zárukou toho, že výrobky KESSEL poskytujú zákazníkovi vysokú ochranu pred tvorbou plesní. Tieto odtokové systémy sa radia medzi absolútnu špičku na trhu.

Obe série žľabov LINEARIS Compact a Comfort fungujú ako štrbinové odtokové žľaby, po obvode nerezového roštu odteká voda zo sprchy. Nerezový rošt je súčasťou dodávky sprchového žľabu a ponúka zákazníkovi skutočne jedinečné rozhodnutie: rošt bude osadený v polohe nerezového hladkého profilu alebo otočený o 180° a bude vyplnený dlažbou podlahy. A vytvára nádherný súzvuk dizajnu na podlahe.

Samotné teleso žľabu LINEARIS je hladké, ľahko udržiavateľné. 

Kým séria žľabov LINEARIS Compact je vhodná na rekonštrukciu kúpeľne svojou stavebnou výškou od 80 mm, séria LINEARIS Comfort je určená na novostavby. Stavebná výška v tomto prípade bude od 93 do 108 mm.

Túžbou zákazníka je dosiahnuť vysokú spokojnosť a dlhú životnosť zabudovaných predmetov vrátane vysokej hygienickej čistoty. Séria sprchových žľabov LINEARIS  to určite dosahuje.