Nový Staufix kombinuje inováciu s bezpečnou ochranou proti vzdutiu

csm_ebv_staufix_control_freie_leitung_neu_5425881d5f

Spätná klapka Staufix od nemeckej firmy KESSEL predstavuje spoľahlivú ochranu proti spätnému vzdutiu už viac ako 40 rokovModerné a technicky inovatívne produkty sú ochrannou známkou spoločnosti KESSEL, Nemecko. 

 

Nový dizajn a jednoduchá inštalácia

Nový Staufix je dodávaný s odnímateľnými pripájacími kusmi pre jednoduchú inštaláciu, najmä počas renovácií. Má tiež integrovaný upevňovací diel s plynulou reguláciou výšky pre inštaláciu do betónovej dosky/podlahy a možnosť vzduchotesnej montáže do vodotesného betónu. Staufix má nielen inú technológiu, ale aj nový vzhľad Tento nový spätný ventil má čiernu farbu, aby zodpovedal prémiovému sortimentu spätných klapiek od spoločnosti KESSEL. A je oveľa kompaktnejší ako jeho predchodca. 

„Okrem základnej verzie existuje aj druhý model Staufix, pod názvom „Staufix Control“, hovorí Reinhard Späth. Tento druhý typ modelu je vybavený signálnym senzorom, ktorý spustí alarm, ak sa zistí spätné vzdutie v kanalizačnej prípojke. To zabezpečuje majiteľovi domu ešte väčšiu bezpečnosť a spokojnosť. 

Vďaka jednoručnému zaklapávaciemu uzáveru na hornom kryte a dodatočnej menovitej šírke DN 90 je manipulácia s týmto novým produktom veľmi jednoduchá. Nový Staufix od spoločnosti KESSEL opäť stanovuje vysoké štandardy v ochrane proti spätnému vzdutiu.