Sprchová vanička alebo odtokový žľab do kúpeľne? Vyberte si tretiu možnosť

tub-line-finish-am

Blíži sa rekonštrukcia vašej kúpeľne a vy sa rozhodujete, či vybrať sprchovú vaničku alebo odtokový sprchový žľab? A čo tak dizajnový hit, ktorý v sebe spája výhody oboch?

 

 

 

 

 

 

Sprchová podlaha je ideálnym riešením pre vyplnenie celého sprchového kúta. Nadchne každého, kto hľadá v kúpeľni kompletné riešenie a zároveň kladie veľký dôraz na elegantný dizajn. Sprchový odtokový žľab je už súčasťou stavebnej dosky, ktorá je dodávaná vyspádovaná. Táto podlaha zabezpečí bezpečné odtekanie vody zo všetkých strán do odtokového žľabu. Povrch tvorí protišmyková biela doska z minerálneho materiálu veľmi pekného vzhľadu a dizajnu. S dôrazom na modernú kúpeľňu.

PODLAHA ZAROVNANÁ S PODLAHOU V KÚPEĽNI

Základnou výhodou je, že dizajnový rošt má výškový adaptér, ktorý je možné výškovo nastaviť na úroveň povrchovej podlahy. Tým je možné dosiahnuť nielen elegantné dizajnové, ale aj bezbariérové riešenie pre vašu kúpeľňu. Ďalšou výhodou je štvorstranný spád, ktorý sa postará o správny odtok vody. Opticky je takmer nepozorovateľný.

PROTIŠMYKOVÁ PODLAHA A ĽAHKO SA ČISTÍ

Špeciálny minerálny povrch zabraňuje pošmyknutiu v sprche, čo pri sprchovaní každý ocení. A navyše vám na údržbu úplne postačia klasické kúpeľňové prípravky na sklo a odstraňovanie vodného kameňa.

MONTÁŽ UŽ ZA DVE HODINY

Jednou z najväčších výhod je rýchla montáž. Pri klasickej montáži sprchového žľabu sú potrebné technologické prestávky, často v trvaní 10 a aj viac hodín. Samotná montáž sprchovej podlahy je hotová do dvoch hodín. Šikovná montážna partia zvládne zabudovať 6 – 8 sprchových podláh za jeden deň. Investor ušetrí peniaze za prácu, ktorá pri inom riešení trvá aj niekoľko dní.

Bonusom je aj nízka hmotnosť sprchovej podlahy v porovnaní s liatym mramorom. Aj vďaka tomu je manipulácia do podlahy veľmi ľahká. 
Skladba TUB-LINE FINISH:

Povrchová minerálna doska – 6 mm

Sprchová podlaha s hydroizoláciou – 45 mm

Univerzálna základová doska – hrúbka 55 mm                                                                                             

TEPELNÁ AJ ZVUKOVÁ IZOLÁCIA

Konštrukcia stavebnej dosky pozostáva z EPS expandovaného materiálu, ktorý zabezpečuje tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti. Tým sa docieli dokonalé odhlučnenie vašej sprchy. Samotná sprchová podlaha je chránená hydroizolačnou vrstvou, na ktorú sa nalepí protišmyková dizajnová doska. Táto „pohľadová“ doska má výborné hygienické vlastnosti – odolnosť voči špine, plesni a jednoduchú starostlivosť.

VSTAVANÝ KÚPEĽŇOVÝ ŽĽAB

Sprchový žľab je dodávaný už priamo s mokrým protizápachovým uzáverom. Zabezpečí prietok až 36 litrov za minútu. Je vyrobený z kvalitných materiálov, má dlhú životnosť a ľahko sa udržiava. Viac o sprchovom žľabe, ktorý je súčasťou kupovanej podlahy, si môžete prečítať tu.

Pozrite si ponuku kvalitných sprchových podláh, či ste montážnik alebo investor. Sme tu pre vás.
Nechajte si poradiť od odborníkov. Ozvite sa nám.