Kúpeľňa – dokonalý relax a čistota v jednom

badezimmer_a_008_zoom-02

Kúpeľňa – dokonalý relax a čistota v jednom

Kúpeľňa je pre každého jedným zo základných pilierov domácnosti. Viete si predstaviť, že by sa práve kúpeľňa stala vaším priestorom na relax a oddych? Alebo, že by ste si v nej vybudovali svoj wellness? Pomôžeme vám s vytvorením relax centra priamo u vás doma.

Kúpeľňa je izba, v ktorej začína aj končí náš deň, a preto by mala byť uspôsobená pre všetky naše potreby. Potrebujeme si ju prispôsobiť podľa preferencií a vybaviť tak, aby nám zabezpečovala čistý útulný priestor v byte, kde dokážeme relaxovať.

KÚPEĽŇA A JEJ ZÁSADY

Priestrannosť

Kúpeľne sú v rôznych bytoch situované do rôznych priestorov, no v každom sa dá využiť ich potenciál naplno. Farebnosťou a rôznym druhom nástenných obkladov sa dá štýl miestností regulovať. Tmavšie farby pôsobia útulnejšie, zatiaľ čo svetlejšie evokujú opticky väčší priestor, a preto je ich výhodné zvoliť do menších bytov. Nábytok a zariadenia sa dajú prispôsobiť presne do vašich priestorov, a tak vytvoriť dostatok miesta na všetky činnosti.

Čistota kúpeľne

Hygiena je vždy dôležitá a v kúpeľni priam nevyhnutná. Čistotu priestorov podporí pohodlie a relax, ktoré nám miestnosť ponúka. Jednoduchšie čistenie odtokových žľabov a uzáverov zabezpečí aj vlasový filter, ktorý je uspôsobený práve na umiestnenie do odtokov v sprchových kútoch a vaniach.

Pohodlie kúpeľne

Chceli by ste si z domácej kúpeľne vytvoriť relaxačný kút alebo malý wellness? Aj toto všetko je možné! V prípade, že disponujete väčšou kúpeľňou môže byť dokonalým relaxom práve lehátko aj s rôznymi druhmi ohrevov. Do sprchových kútov sú tiež pohodlným kúskom sprchové sedáky, ktoré vieme dizajnovať zvolenou mozaikou a prispôsobiť ich priestoru.

Nezabudnúť na detaily a atraktívny vzhľad

Pri výbere každého zariadenia a doplnku do kúpeľne je potrebné dbať na kvalitu, životnosť a praktickosť. Netreba však zabúdať ani na dizajn. Je výhodné si zvoliť dizajnové a štýlové prevedenie, ktoré sa do priestorov hodí, ale myslieť aj na to, aby používanie bolo v prvom rade nenáročné. Práve túto kombináciu vám vo firme KALA Myjava dokážeme kombinovať napríklad rôznou farebnosťou alebo obkladmi. Pre jednoduchšie pôsobenie priestoru sú vhodné aj nástenné umývadlá, ktoré pôsobia esteticky, plnia všetky potrebné účely a so zabudovaným odtokom. Veľkou výhodou týchto umývadiel je možnosť voľby obkladu podľa želania zákazníka.