Poradíme, ako zabrániť zápachu v kúpeľni. Riešením je Multistop.

blog-ksb_w_48400_

Prerábate kúpeľňu a vyberáte zariaďovacie predmety, aby vám nová kúpeľňa slúžila k spokojnosti dlhé roky? Prečítajte si, na čo je dôležité pri výbere sprchového žľabu myslieť.

Séria LINEARIS Compact umožňuje flexibilné umiestnenie odvodňovacieho žľabu v sprchovom kúte. Sklon podlahy zabezpečí dokonalé odvedenie vody žľabom do odpadového potrubia aj v prípade sprchového žľabu s malou stavebnou výškou < 80 mm.

Sprchové žľaby LINEARIS Compact nemeckej firmy KESSEL, podobne ako nerezové žľaby, sú vyrobené z kvalitného nerezového povrchu, ale aj ABS materiálu, ktorý je jedným z najdrahších na trhu. Materiál ABS je hygienický a má dlhú životnosť. Žľaby sa dodávajú s mokrým protizápachovým uzáverom. Ideálnym riešením pre vyhrievané podlahy je možnosť doobjednať ako príslušenstvo aj suchý protizápachový uzáver Multistop

INŠTALÁCIA

Kvalitný sprchový žľab disponuje širokou štrbinou sprchového úžľabia, ktoré očistíte prúdom vody. Stačí vybrať nerezový rošt, vypláchnuť protizápachový uzáver, vystriekať prúdom vody a utrieť do sucha.
Inštalácia žľabu do cementového poteru je jednoduchá a rýchla. Jednoduchosť a rýchlosť montáže osloví inštalatéra, dizajn nadchne každého investora.

JEDNODUCHÁ A ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Investor má možnosť voľby: buďto ponechať mokrý protizápachový uzáver v telese žľabu, alebo nahradiť ho suchým mechanickým uzáverom Multistop č. 48400.
Tento uzáver Multistop slúži ako ochrana proti pene, zápachu a hlodavcom. Jeho údržba je nenáročná a rýchla: vybrať, vyčistiť a vložiť naspäť. Preto je dobré myslieť aj na zachytávanie vlasov. Vlasový filter č. 48800 je možné nasadiť priamo na Multistop. Tým bude zabezpečená dlhá bezproblémová prevádzka uzáveru Multistop a v prípade potreby sa vyčistí iba vlasový filter.