Obklad TEC-VWD pre podomietkové WC s konštrukciou

blog-tec-vwd-p2_3c

Na slovenský trh Vám prinášame jedinečné riešenie obkladu stien alebo nároží pre zakrytie vedenia potrubí. V podstate ide o extrudovaný polystyrén, ktorý je potiahnutý lepidlom a hydroizolačnou vrstvou. Táto vodotesná a ľahká stavebná doska dokáža svojou nízkou hmotnosťou nahradiť akýkoľvek konkurenčný materiál. Hlavnou výhodou však zostáva jeho vodotesná vrstva, ktorá zabezpečí, že vlhkosť zostane uzavretá iba v kúpeľni a nebude prestupovať do vedľajších miestností. Tým sa eliminujú akékoľvek škody na stavbách a hlavne zabráni sa vzniku nežiadúcich plesní.

 

 

 

 

 

Stavebné dosky obkladu TEC-VWD pre podomietkové splachovacie systémy WC ponúkajú nový spôsob lepenia dlažby vo Vašej kúpeľni. Finálny obklad sa lepí priamo na obklad TEC-VWD bez dodatočnej hydroizolácie a techlogických prestávok medzi jednotlivými vrstvami. To prináša výraznú úsporu pracovného času.

Stavebné dosky obkladu TEC-VWD-P má praktické použitie ako v prípade podomietkového WC tak aj bidetu, montáž na rovnú stenu.

MONTÁŽ

Montáž nie je nijak náročná, majster ju hravo zvládne. Stavebné dosky obkladu TEC-VWD umožňujú jednoduchú, rýchlu a individuálne prispôsobiteľnú montáž vďaka jeho nízkej hmotnosti. Jedno balenie nepresahuje hmotnosť 8 kg!

Nespornou výhodou je konečná povrchová úprava podľa výberu zákazníka a to nalepením buďto finálneho obkladu alebo mozaiky podľa želania koncového zákazníka.

Obklad TEC-VWD predstavuje viac ako inovatívne riešenie. Uplatnenie si nájde v každej novostavbe ako aj v prípade rekonštrukcie kúpeľne. Hlavne však prinesie výraznú efektivitu práce na veľkých objektoch, a tým aj finančnú úsporu pre investora.

KALA Myjava s.r.o.

MONTÁŽNE VIDEO