Nástenné umývadlo LAVADO

blog-lavado-float_681x390pxl4c

Tvar a dizajn

Séria umývadiel LAVADO predstavuje nové technické riešenie v modernej kúpeľni. Umývadlo ako základný prvok vytvára v kúpeľni jej celkový dojem a hlavne mu dáva nový tvar. LAVADO dokáže rozšíriť tvarové a dispozičné riešenie nielen jedným kusom umývadla, ale aj vhodným výškovým či paralelným usporiadaním. Tak vznikajú nové formy života v modernej kúpeľni.

 

 

 

 

 

 

Všetky typy umývadiel LAVADO sú vyrobené z vytvrdeného penového materiálu, na ktorom je nanesená sieťka a lepidlo. Zákazník si vyberie vhodný dizajn mozaiky či obkladu.


K dispozícií je až päť základných tvarov umývadla LAVADO. Zákazník má možnosť voľby tvaru prehĺbenia:

Typ G - rovná doska pre osadenie keramického umývadla
Typ L - s pozdĺžnym prehĺbením, zabudovaný odtokový žľab dĺžky 650 mm
 

Montáž

Inštaláciu umývadla LAVADO je jednoduchá a rýchla. Šikovný majster ju dokáže zvládnuť do 30 min. Názornou pomôckou je nižšie uvedené MONTÁŽNE VIDEO. 

Samotné umývadlo sa upevňuje do steny pomocou dvoch nerezových konzolí. Tie sú ukryté v telese umývadla a zabezpečujú jeho stabilné uchytenie k stene. Samozrejmosťou je predhotovený otvor pre odtokový sifon, ktorý sa zabuduje až na záver.

Štandardný formát umývadla je 1170 x 585 x 100 mm, ale vieme ponúknuť aj individuálne rozmery podľa zadania od zákazníka. Dodávka umývadla zahŕňa 1 kartušu lepidla COL-MK a 2 kusy nerezových konzolí L= 450 mm pre nástennú montáž. 

Konečný povrchový dizajn je možné vytvoriť nalepením buď dlažby alebo mozaiky. Umývadlá LAVADO to je nemecký produkt a zaručená nemecká kvalita. To všetko k celkovej spokojnosti samotného zákazníka.

KALA Myjava s.r.o.

DIZAJNOVÉ VIDEO

MONTÁŽNE VIDEO